Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо реалізації алкогольних напоїв

27.10.2016

Джерело - інтернет-видання "Українська правда"

http://www.pravda.com.ua/news/2016/10/24/7124623/

Харківський завод виготовив сотні тисяч пляшок фальшивої горілки – поліція

Працівники фіскальної служби та посадовці горілчаного заводу Харківської області організували злочинну схему з підпільного виготовлення горілки.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Згідно з повідомленням, на заводі виготовлялась лікеро-горілчана продукція, яка жодним чином не обліковувалась.

"В подальшому пляшки маркувались марками акцизного податку України, які нібито знищені, як невикористані. Згідно норм чинного законодавства відповідні акти про знищення складаються працівниками фіскальної служби. Окрім того, щоб замаскувати факт використання невідповідної марки акцизного податку, зверху наклеювали додаткову етикетку з різними позначеннями", – повідомили у поліції.

У відомстві додали, що готова до реалізації продукція розповсюджувалась на території Дніпропетровської області.

Відкрито кримінальне провадження, було проведено 13 обшуків на території двох областей.

Правоохоронці вилучили понад 590 тисяч пляшок, загальна вартість яких сягає майже 30 мільйонів гривень. Також поліцейські вилучили понад один мільйон гривень.

Як відомо, нещодавно Харківщиною, а також низкою інших областей України прокотилася хвиля смертей від фальшивої горілки, виготовленої у підпільних умовах з метилового спирту, нелегально завезеного з Росії.

Інформація від ГУ ДФС у Харківській області

Щодо спростування інформації стосовно причетності гу дфс у харківській області до реалізації необлікованих алкогольних напоїв.

Останнім часом в деяких ЗМІ була оприлюднена інформація, щодо продажу необлікованої лікеро-горілчаної продукції за «сприяння» податківців Харківського регіону.

З приводу зазначеного ГУ ДФС у Харківській області повідомляє наступне.

У зв’язку зі зміною ставок акцизного податку, згідно із Законом України від 24.12.2015 №909-VIII (введено в дію з 01.03.2016), марки «старого зразку» підлягають знищенню.

Керівництвом ГУ ДФС у Харківській області у березні поточного року з метою унеможливлення використання таких акцизних марок та посилення контролю за обігом підакцизної продукції було ініційовано проведення інвентаризації марок акцизного податку у сховищі ГУ.

В ході проведення зазначених заходів фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Харківській області самостійно виявили акцизні марки, які викликали сумнів щодо їх автентичності. У подальшому було встановлено, що ці марки – підроблені. Вони були опечатані, арештовані і не було можливості їх подальшої реалізації.

ГУ ДФС у Харківській області терміново направило зазначену інформацію до Прокуратури Харківської області, підрозділів Національної поліції Харківської області, СБУ у Харківській області, а також надіслано орієнтування на Головні управління інших регіонів, Межрегіональне головне управління ДФС – Центральний офіс з ОВП, ДФС України з повним переліком акцизних марок, по яких виникає сумнів щодо їх автентичності.

Ще у березні поточного року Прокуратурою Харківської області за результатами отриманої від ГУ ДФС у Харківській області інформації порушено та проводиться досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.199, ч.2 ст.364 КК України.

Слідчі дії по даному кримінальному провадженню тривають.

Керівництвом ГУ ДФС у Харківській області було вжито всіх заходів щодо упередження втрат бюджету.