Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Щодо діяльності

06.07.2015

Джерело - ІВ "Лента Харьков"

Харьковские таможенники пропустили "левый" товар на 12 миллионов

На сотрудников таможни завели уголовное производство за махинации.

Как сообщает пресс-служба прокуратуры Харьковщины, уголовное производство по факту злоупотребления служебным положением сотрудниками Харьковской таможни (по ч. 2 ст. 364 Уголовного кодекса Украины) начато прокуратурой Харькова.

По словам заместителя прокурора Евгения Безбородова, в ноябре-декабре прошлого года таможенники, действуя в интересах юридических лиц, пропустили запчасти для железнодорожных вагонов без уплаты таможенных платежей.

"Должностные лица не составили протоколы о нарушении таможенных правил. Вследствие этого государству нанесен ущерб почти на 12 млн.грн. ", - рассказал Безбородов.

В данный момент продолжается следствие.

Інформація від Харківської митниці ДФС

Засоби масової інформації, зокрема Інтернет-видання «Лента новостей Харькова»  оприлюднили  інформацію під назвою «Харьковские таможенники пропустили "левый" товар на 12 миллионов», в якій зазначається, що прокуратурою м.Харкова розпочато кримінальне провадження по факту зловживання службовим становищем співробітниками Харківської митниці.

Але, опублікована інформація не є достовірною та негативно впливає на імідж як Харківської митниці ДФС, так і Державної фіскальної служби України в цілому.

В листопаді-грудні 2014 року в зоні діяльності Харківської митниці мав місце законний факт переміщення через митний кордон України частин до залізничних локомотивів або рухомого складу.  Ввезення зазначеного товару на митну територію України здійснювалось відповідно до вимог чинного законодавства. Але, оскільки перевізником товари доставлено на адресу одержувача у місто Луганськ, яке знаходиться на непідконтрольній території, Харківська митниця не мала змоги здійснити  митне оформлення вказаного товару з метою випуску у вільний обіг та сплатою всіх передбачених митних платежів.

На цей час триває провадження по вищезазначеній справі. Працівникам Харківської митниці ДФС підозри не висунуті. Остаточний коментар буде надано після закінчення провадження у справі.