Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Бланк декларації про майновий стан та доходи можна безоплатно отримати в податковій

07.02.2013

Про це нагадав під час засідання «круглого столу» начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПС у Харківській області Гліб Мілютін.

На заході, який проводився в адміністрації ТЦ «Барабашово», були присутні громадяни з різних районів м. Харкова та області, керівництво торгівельного центру, фахівці регіональної податкової.

Спілкуючись з учасниками заходу, Гліб Мілютін розповів, що кожен громадянин, який повинен надавати декларацію, або хоче це зробити для отримання права на податкову знижку, може звернутися до районної податкової інспекції за  консультацією.

«Ми готові допомогти кожному розібратися в нюансах заповнення декларації. Надати ж її можна в любий зручний для вас час. Для цього в ЦОППах встановлено подовжений робочий день. Крім того ми працюємо й по суботах», -  зазначив фахівець.

Податківці також розповіли присутнім про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Як зазначила начальник управління взаємодії із ЗМІ та громадськості ДПС у Харківській області Яна Чуб, цей податок торкнеться лише заможних громадян.

«Якщо у власності громадянина одна квартира, жила площа якої не перевищує 120 кв.м., законодавством встановлена пільга. А для квартири від 120 до 240 кв.м. ставка податку в цьому році складатиме 11,47 грн. за кожний метр перевищення 120 кв.м.», - розповіла податківець.

Яна Чуб також відповіла на запити присутніх щодо розрахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в конкретних випадках.