Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Працівники податкової міліції Харківщини припинили незаконну діяльність АЗС

03.01.2020 -

Працівники податкової міліції Харківщини, в рамках операції       «Акциз» та на виконання програми Кабінету Міністрів України (протокол від 24.12.2019 №29, Розділ 6. «Про заходи з протидії нелегальному обігу пального»), припинили незаконну діяльність АЗС .

38-річний харків’янин на заправці, що розташована в одному з районів міста, здійснював незаконну господарську діяльність, а саме: реалізацію підакцизної групи товарів – бензину, дизельного пального та скрапленого газу без державної реєстрації в якості суб’єкта підприємницької діяльності та  наявності дозвільних документів.

За даним фактом працівниками податкової міліції складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП,  за результатами якого виявлено та вилучено товарів підакцизної групи бензину А-95  у кількості 7,0 тонн на суму 189,0 тис грн, дизельного пального у кількості 3,0 тонн на суму 87,0 тис грн, скрапленого газу 10 тонн на суму 120,0 тис грн та обладнання.

Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає  понад 646,0 тис грн, з яких підакцизних товарів  на суму 396,0 тис гривень.