Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Перші здобутки Нової митниці на Харківщині

09.12.2019 -

Не встигла запрацювати Нова митниця, як харківські митники вже показують свої досягнення в роботі.

Напередодні в пункті пропуску “Гоптівка”, харківські митники виявили алкоголь та автомобільні запчастини, які громадяни України намагалися незаконно ввезти з Російської Федерації.

Водій одного з авто, який рухався в напрямку з Росії до України, формою проходження митного контролю обрав «зелений коридор». Але, на підставі аналізу та оцінки ризиків, зазначений автомобіль був переведений на смугу руху «червоний коридор» для проведення митного огляду автомобіля та особистих речей громадянина.  Перед початком проведення огляду чоловік усно заявив, що переміщує 24 пляшки міцних алкогольних напоїв, що перевищує норми можливого ввезення. Також, за наявною в базі даних інформацією було встановлено, що громадянин вдруге за добу перетинає кордон на зазначеному авто.

За даним фактом складено протокол за статтею 471 Митного кодексу України.

Інший правопорушник, також громадянин України, намагався завезти без декларування 55 найменувань автозапчастин на загальну суму понад 37 тисяч гривень. За даним фактом складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучені та передані на склад митниці.