Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку року платникам Харківщини відшкодовано майже 1,3 мільярди гривень ПДВ

12.08.2019 -

В Головному управлінні фіскальної служби регіону зазначають, що завдяки заходам, що здійснені державою, процес відшкодування ПДВ бізнесу став відкритим, автоматичним, зрозумілим та швидким, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції  цим процесом.

Так, за січень-липень 2019 року по Харківській області платникам податків відшкодовано 1258,9 млн.грн. податку на додану вартість. У порівнянні  з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 17%, або на 182,4 млн.грн.

Також, за результатами січня-липня 2019 року, по Харківській області простежується позитивна динаміка в частині збільшення рівня декларування та збору податку на додану вартість в порівнянні з минулим роком. Так, з початку 2019 року ГУ ДФС у Харківській області забезпечено збір ПДВ до Держбюджету у сумі понад 3,3 млрд.грн., що більше на 627,2 млн.грн. або 23,1% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Водночас простежується позитивна динаміка економіки регіону. За результатами декларування у січні – липні п.р. по області спостерігається збільшення обсягів реалізації платниками ПДВ на 14,8 млрд.грн. або 10,4 відс. та нарахувань до сплати в бюджет на 617,0млн.грн., або 23,1% в порівнянні з відповідним періодом 2018 року.