Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Консультації для починаючих підприємців тривають

14.06.2019 -

Фіскальна служба Харківської області продовжує активну роз’яснювальну роботу.  На заваді не стали ані спека, ані сезон відпусток.

В регіоні активно розвивається малий бізнес. Збільшується кількість  громадян, які вирішили спробувати свої сили у сфері підприємництва та  веденні власної справи. Саме для такої категорії фахівці Головного управління фіскальної служби області в черговий раз провели ряд індивідуальних консультацій у Консалтинговому центрі при Харківській обласній службі зайнятості.

Зокрема майбутніх бізнесменів цікавило, яку систему оподаткування обрати, види та розміри ставок податків, особливості оподаткування, заповнення звітів та порядок надання їх до податкових органів.

Співробітниками управління комунікацій було надано роз’яснення по кожному окремому випадку.

Крім того, податківці порадили присутнім скористатися електронними сервісами, які наразі активно впроваджуються Державною фіскальною службою та суттєво спрощують ведення підприємницької діяльності. На допомогу платникам приходить «Електронний кабінет», зареєструвавшись в якому, можна здійснювати багато операцій – звітувати он-лайн, не витрачаючи свій час на візити до податкової, заповнити та подати декларацію з автоматичним перенесенням даних з 1ДФ та майнових баз, що є в ДФС. Нещодавно запроваджено новий сервіс в тестовому режимі – внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб засобами «Електронний кабінет».

Податківці висловили сподівання, що отримана інформація допоможе учасникам зустрічі й у відкритті власного бізнесу, й у подальшій практичній діяльності.