Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про податок на нерухомість з представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Харкова та області

13.06.2019 -

Тема зустрічі податківців та представників Асоціації власників житла недержавних форм власності -  сплата майнових податків. Надходження від цього податку суттєво наповнюють місцеві бюджети. Тож необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед усіх категорій платників податків.

Асоціація  співпрацює з Міжнародною організацією нерухомості та  підтримує  ініціативи, що впроваджуються європейською некомерційною організацією IWO.

Фахівці управління комунікацій ГУ ДФС у Харківській області проінформували учасників зустрічі щодо порядку обчислення,  термінів сплати та пільг по податку на нерухомість. На прикладах розповіли,  як обрахувати податок на різні об’єкти нерухомості.  Відповіли на чисельні запитання присутніх та звернули увагу на право громадян провести звірку  щодо наявних об’єктів оподаткування, їх площі та нарахованих сум податку. Для цього необхідно з документами на право власності звернутися до податкових органів за місцем реєстрації.

Громадянам вкрай важливо повідомляти фіскальну службу  про зміну свого місця реєстрації (проживання), адже податкові повідомлення на сплату майнових податків контролюючий орган направляє за тією адресою, яка значиться в Державному реєстрі фізичних осіб.

Як відзначила начальник управління комунікацій Яна Чуб,  головною метою зустрічі є інформування мешканців багатоквартирних будинків щодо необхідності своєчасної сплати податку на майно.  В подальшому представники ОСББ доведуть до відома власників квартир усю важливу та корисну інформацію.