Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Харківська митниця ДФС про особливості ввезення на митну територію України електромобілів

12.06.2019 -

Під ввезенням на митну територію України електромобілів розуміється імпорт цих товарів відповідно до визначення цього поняття в Митному кодексі України.    

А саме, Митний кодекс України дає чітке визначення:

Імпорт - це митний режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, встановлених законами України на імпорт цих товарів, та виконання усіх необхідних митних формальностей випускаються для вільного обігу на митній території України.

 При ввезенні на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним чи декількома) іншими словами “Електромобілі”, що зазначені у товарній підкатегорії 8703 90 10 10 згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньо економічної діяльності, з метою вільного обігу сплачуються такі митні платежі:

- ввізне мито;

- податoк на додану вартість;

- акцизний податок.

Що стосується ввізного мита відповідно до розділу XVII Митного тарифу України, встановленого Законом України від 19.09.2013 № 584-VІІ «Про Митний тариф України», ставка ввізного мита складає “0” відсотків.

Щодо податку на додану вартість згідно із змінами до Податкового кодексу України передбачено тимчасове звільнення від оподаткування ПДВ на період до 31 грудня 2022 року.

Ставка акцизного податку складає 1євро за 1 кіловат-годину ємності акумулятора таких транспортних засобів.