Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У святковий День вишиванки молодь завітала до фіскальної служби

16.05.2019 -

У фіскальній службі Харківської області відкрили двері для гостей – студентів Харківського інституту фінансів. День відкритих дверей співпав з Днем вишиванки, тож і приймаюча сторона – податківці, і відвідувачі – юнаки та дівчата, були вдягнуті у національний одяг.

Гості завітали до Центру обслуговування платників Київського та Московського районів, де для них провели екскурсію та розповіли, які послуги можна отримати у Центрі, як працюють модератори, який механізм обслуговування платників.   

Майбутніх фінансистів та економістів  ознайомили   з роботою підрозділів податків і зборів з фізичних та юридичних осіб. Дівчата та юнаки на власні очі побачили як працюють податківці, дізналися які функції вони виконують, з якими задачами справляються.  Що наразі необхідно вдосконалювати новації IT- галузі, які, до речі, молодь засвоює змалку, які стануть в нагоді податківцям.

Молодь запросили після закінчення інституту на роботу, відзначивши що фіскальна служба потребує молодих, талановитих, патріотичних співробітників.

Колектив податківців територіальних органів фіскальної служби Харківщини  відзначили День вишиванки разом з молоддю.