Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Харківська митниця ДФС: Особливості внесення коштів, як передоплата за митне оформлення суб’єктами ЗЕД та громадянами

15.05.2019 -

Єдиний казначейський рахунок - є основним рахунком держави для проведення фінансових операцій та ефективного управління коштами Державного та місцевих бюджетів. Він дає змогу значно зменшити час митного оформлення товарів, а суб’єкти господарювання вільно обирають місце оформлення. Кошти обліковуються в одній картці-особовому рахунку суб’єкта ЗЕД, а за рахунок автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор» використовувати ці кошти при митному оформленні можна у будь-якій митниці ДФС.

Крім того, єдиний рахунок дає можливість оптимізувати фінанси підприємства, оскільки відпадає необхідність перерахування коштів підприємства на депозитні рахунки багатьох митниць.

Харківська митниця ДФС звертає увагу, що з 18 березня 2019 року підприємства повинні перераховувати кошти авансових платежів виключно на «Єдиний казначейський рахунок». Рахунки митниць ДФС для поповнення авансових платежів підприємствами заблоковано!

Сплата підприємствами коштів у національній валюті, призначених для забезпечення справляння митних та інших платежів, а також внесення грошової застави здійснюються у вигляді авансових платежів (передоплати) до/або під час митного оформлення з рахунків, відкритих ними в банках, а також готівкою через банки на депозитний рахунок 3734, відкритий у Казначействі на ім'я ДФС.

Інформація про рух коштів на депозитному рахунку 3734, відкритому в Казначействі на ім'я ДФС, надається в електронному вигляді Казначейством до ДФС.

Реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого на ім’я ДФС (єдиний рахунок) для зарахування авансових платежів (передоплати):

Рахунок: 37341039292197.

Банк отримувача: ДКСУ (Держказначейство).

МФО банку: 899998.

Отримувач: ДФС України.

ЄРДПОУ: 39292197.

 

Акцентуємо увагу! Для зарахування авансових платежів (передоплати), що вносяться громадянами для митного оформлення, єдиний казначейський рахунок не використовується!