Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Управління організації роботи ГУ ДФС у Харківській області повідомляє

14.05.2019 -

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби» реорганізовано деякі територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання, як структурних підрозділів до відповідних територіальних органів Служби.

Відповідно до наказу ДФС України від 10.05.2018 № 297 «Про реорганізацію територіальних органів ДФС у Харківській області» реорганізовано Ізюмську, Лозівську, Південну, Харківську, Салтівську, Слобожанську ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області, Центральну, Київську та Східну ОДПІ м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області шляхом їх приєднання, як структурних підрозділів до Головного управління ДФС у Харківській області.

Головне управління ДФС у Харківській області є правонаступником усіх прав та обов’язків Ізюмської, Лозівської, Південної, Харківської, Салтівської, Слобожанської ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області, Центральної, Київської та Східної ОДПІ м. Харкова Головного управління ДФС м. Харкова.

Із діючою структурою Головного управління ДФС у Харківській області, адресами державних податкових інспекцій та Центрів  обслуговування платників, а також переліком адміністративних послуг, можна ознайомитись на суб-сайті «Територіальні органи ДФС у Харківській області» офіційного веб-порталу  ДФС за адресою: http://kh.sfs.gov.ua/.