Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівці фіскальної служби взяли участь у Регіональному форумі інститутів громадянського суспільства

17.04.2019 -

Щорічний регіональний форум інститутів громадського суспільства відбувся сьогодні в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця.

Учасники – представники громадських організацій, органів влади, державних структур Харківщини.

Форумчане обговорили діяльність інститутів громадянського суспільства, поділилися досвідом, прийняли участь у панельних дискусіях.

Тема однієї з панельних дискусій була присвячена впливу оподаткування на соціальну сферу, а саме звітності та оподаткуванню неприбуткових організацій. Фахівець управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Харківській області Юлія Гриненко виступила в якості спікеру та ознайомила учасників з основними аспектами в оподаткуванні неприбуткових організацій.

Співробітник податкового відомства проінформувала, що за підсумками 2018 року в Харківській області зареєстровано 10 095 неприбуткових організацій що більш на 1 870 організацій (8 225 СГ) ніж за 2017 рік.

Найбільшу кількість складають:

- бюджетні організації – 2 449 СГ;

- громадські організації – 2 128 СГ.

Крім того, зареєстровано 1 182 гаражних та садівничих організацій, 1 025 профспілок та 486 благодійних організацій.

Ознайомила фахівець присутніх і з вимогами, яким повинні відповідати  організації для отримання статусу неприбуткових.  Вимоги визначені Податковим кодексом України п.п. 133.4.1.

Разом з тим, спікер зазначила, що неприбуткові організації грають важливу роль в соціально-економічному розвитку держави і створюються для досягнення соціальних, благодійних, освітніх, наукових цілей, захисту прав та законних інтересів громадян, тож фіскальна служба створює умови задля комфортного обслуговування таких організацій.