Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податківці прочитали лекцію студентам Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого

17.04.2019 -

Фахівці управління погашення боргу фіскальної служби Харківської області зустрілися із студентами  5 курсу Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого. Майбутні юристи вивчають податкове право, тому лекція від фахівців – практиків виявилася корисною та цікавою.

Податківці розповіли про законодавчі підстави виникнення податкового боргу та заборгованості з ЄСВ, хто і яким чином працює з боржниками, відмінність механізмів стягнення заборгованості по юридичним та фізичним особам.  Наведено результати роботи  фіскальної служби області по наповненню бюджету країни, в т.ч. забезпечених надходжень в рахунок погашення боргу.

Окремо фахівець служби зупинилась на нових, креативних підходах в роботі, які використовуються управлінням погашення боргу з метою відпрацювання боржників в максимально короткі строки, а також на проблемних питаннях в роботі.

Студенти проявили інтерес до майнових податків (нерухомість, транспортний податок), термінів їх нарахування, підстав, відповідальності за несплату податку, механізму вжиття такого заходу до боржників, як заборона виїзду за кордон. 

Наостанок лекції спікер не тільки відповів на питання студентів, але й дав практичне завдання – попросив проаналізувати переліки боржників з майнових податків (нерухомість, транспорт) з метою їх винайдення  та спонукання  до сплати.