Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівці фіскальної служби області взяли участь у засіданні робочої групи з питань легалізації праці

12.04.2019 -

Засідання робочої групи з питань підвищення мінімальної заробітної плати, рівня оплати праці та легалізації зайнятості відбулось під головуванням директора Департаменту соцзахисту ХОДА Юрія Шпараги.

Головне питання порядку денного – скорочення неформальної  зайнятості населення.

Участь у заході взяли представники державних структур – ГУ ДФС у Харківській області, Пенсійного фонду, Управління Держпраці, Департаменту соцзахисту ХОДА.

В ході засідання фахівець фіскальної служби – заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб В’ячеслав Даценко повідомив про результати проведеної роботи в цьому напрямку.

Завдяки роз’яснювальній роботі та контрольно-перевірочним заходам, отримано позитивний результат по збільшенню чисельності застрахованих осіб. Так, чисельність таких осіб згідно звіту по ЄСВ за лютий 2019 склала  696288 осіб. В порівнянні з 2018 роком вона зросла на 32600 осіб.

Відповідно фонд оплати праці найманих працівників зріс на 1,1 млрд.грн, або на 127 відс. та склав майже 5,0 млрд.грн.

 Протягом року спостерігається сталий ріст надходжень податків і зборів, які сплачуються з заробітної плати найманих працівників.

  За 3 місяці поточного року надходження ПДФО склали 3,0 млрд.грн. Це на 481,1 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року. ЄСВ – 3,4 млрд.грн., надходження зросли на 635,9 млн.грн. Військовий збір – 254,4 млн.грн., приріст – 48,3 млн.грн.

Податківець відзначив, що при цьому, в пріоритеті – роз’яснювальна робота, направлена на упередження випадків нелегальної зайнятості.

На засіданнях комісій при райдержадміністраціях заслухано 655 підприємств та 266 підприємців. З керівниками 983 юросіб та 834  підприємцями проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу. В результаті на 854 підприємствах та у 650 підприємців  підвищено рівень заробітної плати. До бюджету додатково надійшло 1,7 млн.грн. ПДФО та 2,1 млн.грн. єдиного внеску.

В’ячеслав Даценко також підкреслив важливість проведення спільних з іншими структурами заходів та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед  роботодавців.

За підсумками засідання обласної робочої групи присутні затвердили комплекс заходів, спрямований на детінізацію  зайнятості та доходів населення.

Робота триває.