Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На 4 тисячі більше - з початку року на Харківщині зросла кількість бізнесменів-початківців

27.03.2019 -

В Головному управлінні фіскальної служби області проінформували, що  3988 підприємств та підприємців, поповнили коло суб’єктів господарювання Харківщини протягом 2 місяців 2019 року. Серед  новачків –  3,3 тисячі ФОПів та 688 юридичних осіб.

Порівняно  з аналогічним періодом минулого року, кількість новостворених підприємців зросла на 20,3 відсотки. Це підтверджує те, що в регіоні створені комфортні умови ведення власної справи, спрямовані на підтримку підприємницької ініціативи, спрощення процедури реєстрації бізнесу.

В Головному управлінні ДФС Харківщини також повідомили, що загалом, станом на 01.03.19, на податковому обліку перебувають більше 239 тис. платників. Їх переважну більшість 151,7 тис. - складають підприємці- фізичні особи, 87,4 тис. - це юридичні особи. Серед загальної кількості суб’єктів господарювання – 16,4 тисячі зареєстровано платниками податку на додану вартість.

В податковій службі області звертають увагу на суттєве спрощення процедури реєстрації власної справи. Новоствореним бізнесменам нема необхідності після реєстрації бізнесу звертатися до органів фіскальної служби для взяття на облік. На веб-порталі ДФС України функціонує чимало електронних сервісів, зокрема «Електронний кабінет платника», за допомогою якого можна звітувати та спілкуватися з податковою он-лайн.