Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Керівник податкової служби Харківської області Микола Рибаков узяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

14.03.2019 -

Захід відбувся на Харківщині під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Головна тема - актуальні питання розвитку як Харківської області, так і країни в цілому.

В ході засідання Ради Прем’єр-міністр відзначив потужний науковий та промисловий потенціал регіону та його значний внесок у розвиток національної економіки. Володимир Гройсман окреслив позитивні зміни, які відбулися в країні завдяки децентралізації, зокрема на прикладі Харківщини.

«Реформа децентралізації дала можливість суттєво збільшити місцеві бюджети. Делеговані значні повноваження та спрямовані ресурси на місцеві громади сприяли розвитку міст і сільських територій. Важливо, щоб ми ефективно використовували ці ресурси», - зауважив Володимир Гройсман.

Фіскальна служба регіону,  розуміючи усю важливість виконання завдань уряду     по наповненню бюджетів усіх рівнів, забезпечує повноту та своєчасність податкових надходжень.

Протягом 2018 року місцеві бюджети області отримали понад 14,6 млрд грн. податків і зборів, що  на 3,0 млрд.грн.  більше минулорічного показника.