Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскальна служба спільно з держструктурами співпрацює щодо повноти надходжень ЄСВ

13.03.2019 -

Нарада з питань адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у 2019 році відбулась в Харківській обласній державній адміністрації під головуванням заступника губернатора Михайла Черняка.

Головне питання порядку денного – повнота надходжень ЄСВ. Участь у заході взяли представники державних структур – ГУ ДФС у Харківській області, Пенсійного фонду, Управління Держпраці, Департаменту соцзахисту ХОДА.

В ході засідання заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Ірина Сагайдак повідомила про результати проведеної фіскальним відомством роботи в цьому напрямку, проінформувала щодо прогнозу в розрізі джерел надходжень (за рахунок зростання фонду оплати праці, погашення існуючої заборгованості, легалізації зайнятості населення, надходжень від сплати нарахованих пені та фінансових санкцій тощо).

За підсумками зустрічі досягнута домовленість  здійснити ряд заходів щодо забезпечення своєчасного наповнення соціальних фондів. Службовці задіють усі можливості щодо сталого забезпечення  соціального фінансування в регіоні.