Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Керівник фіскальної служби регіону Микола Рибаков узяв участь у засіданні колегії Держслужби з питань праці

08.02.2019 -

Одним з питань, яке було винесено на розгляд колегії Головного управління Держпраці в Харківській області – легалізація ринку праці. Саме це питання  є одним із актуальних напрямків діяльності фіскальної служби.  

Про результати роботи з цього питання за 2018 рік проінформував начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков.

Завдяки проведенню роз’яснювальної роботи та контрольно-перевірочних заходів, отримано позитивний результат по збільшенню чисельності застрахованих осіб. Чисельність їх зросла на понад 46 тис. осіб, що є вагомим результатом і досягла 705,7 тисяч осіб.

«Легалізація найманих працівників дала змогу забезпечити додаткові щомісячні надходження ЄСВ в сумі понад 37 млн. грн., ПДФО –
30,8 млн. грн., військового збору – 2,6 млн. грн», -відзначив Микола Рибаков.  

В ході реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р протягом 2018 року фіскальною службою проведено 617 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких легалізовано працю 3 363 найманих працівників.

В тому числі, спільно з фахівцями Головного управління Держпраці у Харківській області, протягом жовтня-грудня 2018 року проведено 59 спільних перевірок за результатами яких легалізовано 290 найманих працівників.

Керівник податкового відомства висловив впевненість, що заходи, які вживаються фіскальною службою спільно з Головним управлінням Держпраці, дають позитивний результат в частині забезпечення належного наповнення, як місцевих бюджетів, так і соціальних фондів, та сприяють підвищенню соціального рівня населення Харківщини.

Микола Рибаков підкреслив, що для ефективної боротьби з тіньовими доходами необхідна спільна робота всіх органів влади, а також підтримка громадськості й самих громадян.