Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До уваги платників! Щодо Звіту про податкові пільги!

07.02.2019 -

Головне управління ДФС у Харківській області  нагадує, що форма Звіту про суми податкових пільг та Порядок його заповнення затверджені постановою КМУ від 27.12.2010 № 1233.

Відповідно до п. 3 Порядку № 1233 Звіт про суми податкових пільг подається протягом 40 календарних днів після закінчення звітного періоду.

Оскільки 40-й день після закінчення 2018 року припадає на 9 лютого (суботу), то граничний термін подання звітності переноситься на найближчий робочий день, наступний за таким вихідним днем відповідно до п. 49.20 ПКУ.

Таким чином, Звіт про суми податкових пільг за 2018 рік необхідно  подати не пізніше 11 лютого (понеділок).

Якщо платник протягом 2018 року не користувався пільгами, то Звіт подавати не треба. Але якщо хоча б в одному кварталі звітного року платник скористався пільгою, то Звіт слід  подавати, так як він містить накопичувальну інформацію і заповнюється наростаючим підсумком.

УВАГА! Пільги з податків, по яких необхідно звітувати за підсумками звітного року, наведені у Довідниках пільг № 91/1 та № 91/2 станом на 01.01.2019 року.

Звертаємо увагу, що подання уточнюючих Звітів не передбачено.  Оскільки Звіт складається наростаючим підсумком з початку року, то платники мають виправляти допущені помилки в Звітах за наступні звітні періоди поточного року.

Нагадуємо, що Звіт про суми податкових пільг є податковою декларацією (п. 46.1 ПКУ). Тому за його неподання (несвоєчасне подання) буде накладеноштраф, встановлений п. 120.1 ПКУ:

-170 грн – за перше порушення протягом звітного року;

-1 020 грн – за кожне повторне порушення протягом звітного року.