Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Про термін звітування неприбутковими організаціями та відповідальність за ненадання звіту

29.01.2019 -

Головне управління Державної фіскальної служби України у Харківській області роз’яснює. Відповідно до підпунктів 49.18.3 та 49.18.6 статті 49 Податкового Кодексу України (далі – Кодекс) граничний термін надання до органів ДФСУ Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2018 рік - не пізніше 01.03.2019.

Разом зі Звітом неприбуткова організація подає фінансову звітність (п.46.2 Кодексу).

Не подають звітність згідно з п. 46.2 ст. 46 Кодексу тільки професійні спілки, їх об'єднання та організації профспілок, утворені в порядку, визначеному законом. Зазначені організації звітують тільки у разі порушень п. 133.4 ст. 133 Кодексу.

Кожне неподання/несвоєчасне подання Звіту тягне за собою накладання штрафу в розмірі 170 гривень. А в разі здійснення тих же дій платником податків, до якого протягом року був застосований штраф за таке порушення, – 1 020 грн. за кожне неподання/несвоєчасне подання (Пункт 120.1 Кодексу)

Оскільки фінзвітність є додатком до Звіту, то неподання такої звітності тягне за собою невизнання Звіту (тобто Звіт буде вважатися неподаним). Відповідно, це призведе до накладання штрафу, встановленого п.120.1 Кодексу.

До уваги! Суб’єкти малого підприємництва та суб’єкти мікропідприємництва подають разом зі Звітом скорочену фінансову звітність у складі Балансу та Звіту про фінансові результати та проставляють такі відмітки відповідно у графі «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» та графі «Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва».