Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За 2018 рік Харківщина спрямувала на потреби збройних сил майже мільярд гривень військового збору

16.01.2019 -

В Головному управлінні фіскальної служби регіону проінформували про надходження військового збору до Держбюджету.

Кошти, які надходять до бюджету від військового збору, спрямовуються на фінансування потреб оборони України. Тому своєчасна та повна сплата цього збору є надзвичайно важливою для посилення обороноздатності країни у ході наших реалій.

До Державного бюджету з початку року надійшло 958,6 млн. грн. У порівнянні з 2017 роком надходження військового збору зросли на 148,8 млн. грн. або на  18,4 %. Індикативний показник ДФС України виконано на 103,8 %, додатково надійшло до бюджету 35,5 млн. грн.

Також у фіскальному відомстві відзначають стабільну динаміку надходжень «податку на підтримку армії» від представників усіх сфер економіки регіону впродовж усього року. Надходження податку на кінець року збільшились майже вдвічі в порівнянні з початком року.

Найбільші суми військового збору протягом року направили Київський (158,5 млн.грн.), Шевченківський (154,7 млн.грн.), Основ’янський (76,3 млн.грн.) райони м. Харкова. По області до трійки  лідерів увійшли Харківський (38,8 млн.грн.), Красноградський (33,1 млн.грн.), Балаклійський райони (23,5 млн.грн.).

В ГУ ДФС у Харківській області висловлюють вдячність громадянам, які віддають 1,5% своєї зарплати для потреб країни в такі нелегкі для неї часи. Внесок кожного українця принесе значну користь і сприятиме розвитку держави.