Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У громадян ще є час скористатися податковою знижкою за 2017 рік

06.12.2018 -

Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що чинне законодавство дозволяє громадянам скористатися правом на податкову знижку за попередній (звітний) рік  до кінця поточного року. Отже, останній термін  надання декларації про доходи для отримання податкової знижки за 2017 рік – 29 грудня 2018 року.

Звертаємо увагу,  що на наступні періоди право на нарахування податкової знижки за 2017 рік  не переноситься.

Всього з початку п.р. на податкову знижку подано 4920   декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік. За цими деклараціями громадянам повернуто з бюджету майже 10,0 млн. грн. податку на доходи  фізичних осіб, що на 2,1 млн. грн. більше минулого року.

Серед витрат, за якими можна звертатись для отримання податкової знижки, є  сума коштів, сплачених на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття освіти такого платника податку та /або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.       

Слід враховувати, що  включити до податкової знижки на навчання можна кошти, сплата яких фактично підтверджена відповідними розрахунковими документами (квитанції, касові ордери, чеки тощо), у яких зазначено, що платіж за навчання здійснено безпосередньо особою, яка звертається.

Декларація надається  до Центру обслуговування платників  за місцем реєстрації платника.