Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Харкові ліквідовано канал нелегального імпорту хутряних виробів та схему їх незаконної реалізації. Вилучено товарів на суму понад 2,2 млн. грн.

06.12.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області спільно із оперативними працівниками Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області перекрили канал незаконного імпорту з Китаю хутряних виробів та зупинили їх незаконну реалізацію на території України.

В рамках проведення операцій «Меража», «Рубіж – 2018» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено жительку м. Харків без офіційних доходів, яка спільно із громадянами іншої країни організувала ввезення дешевого хутра із Китаю за схемою міжнародних перевезень без декларування товарів та сплати обов’язкових платежів. Переказ коштів за товар до Китаю також здійснювали через міжнародних перевізників.

Зберігання та оптова реалізація товарів відбувалися на території одного з торгівельних центрів Харкова. Для роздрібної торгівлі хутряними виробами фігуранти створили в соціальних мережах Інтернет-магазин, через який проводили рекламні кампанії «сезонних колекцій», використовуючи фотографії, зроблені за допомогою спеціально підібраних дівчат – моделей.http://sfs.gov.ua/data/material/000/276/359885/img/5c07f78e6f4db.jpg

Доставку товарів по території України здійснювали за допомогою транспортних компаній. З метою уникнення декларування отриманих доходів, ідентифікації особи (фактичного власника Інтернет-магазину), а також спорів про якість товару та його повернення правопорушники використовували схеми грошових переказів,карткові рахунки та документи різних осіб.

Таким чином протягом 2017 року фігуранти ухилилися від сплати податку з доходів фізичних осіб та військового збору на загальну суму понад 4,5млн. грн., що є особливо великим розміром.

За результатами обшуків, проведених за місцями проживання фігурантів та в складі-контейнері, де зберігалися товари, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 319 хутряних виробів загальною вартістю 2 млн. 233 тис. грн., 101,5 тис. грн. готівкою, банківські картки, чорнові записи та накладні транспортної компанії.

Триває слідство.