Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Студентам про податкову знижку в рамках Тижня права

05.12.2018 -

Про можливість отримання податкової знижки на навчання та сучасну податкову систему України розповіли  фахівці управління комунікацій ГУ ДФС у Харківській області під час чергової зустрічі зі студентами компьютерно-технологічного коледжу НТУ  «ХПІ».

Податкова лекція відбулась для студентів 3 курсу, які за професією  майбутні ІТ-шники. З перших слів лектора, вже стало зрозуміло, що тема податків неабияк зацікавила хлопців та дівчат. Деякі відразу відкрили конспекти та вносили нотатки, а деякі за допомогою гаджетів знайшли сайт ГУ ДФС у Харківській області.  

Під час лекції учням пояснили  порядок нарахування податку на доходи фізичних осіб та основи декларування доходів громадянами. А також, хто із громадян зобов’язаний задекларувати доходи і сплатити податкові зобов'язання,  та хто має можливість скористатися правом на податкову знижку (в т.ч і у разі сплати платником податку коштів за здобуття освіти у вищих та середніх професійних закладах). Отже учні зрозуміли головне – якщо легально працюєш та сплачуєш податки – маєш право скористатися податковою знижкою.

Звертаючись до молоді, начальник управління комунікацій Яна Чуб підкреслила, що Україна - європейська держава, а отже поступово усі  перейдуть до практики загального декларування доходів. «Важливо, ще зі шкільних років отримували необхідну інформацію про свої права та обов’язки щодо сплати податків», - наголосила податківець.

Лекція пройшла активно, було багато спілкування, запитань. Стало  зрозуміло,  що  на цій темі взаємодія не закінчиться, незабаром наступна зустріч.