Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Керівник фіскальної служби Харківщини Микола Рибаков повідомив про легалізацію 57 тисяч найманих працівників

09.11.2018 -

Харківщина займає друге місце серед регіонів України за кількістю повідомлень про офіційне працевлаштування. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Харківській області Микола Рибаков.

У фіскальному відомстві підбили перші підсумки проведення активної кампанії по легалізації найманої праці та боротьби з «конвертами», яку ДФС проводить разом зі Службою з питань праці, Пенсійним фондом та Нацполіцією згідно з розпорядженням Кабміну «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» № 649-р від 5 вересня цього року. Розпочалась вона 5 жовтня.

«Результати суттєві. В цілому, з моменту старту кампанії, 16 446 роботодавців прийняли на роботу 56,9 тисяч найманих осіб. Це майже у 1,5 рази більше, ніж у вересні поточного року», - повідомляє Микола Рибаков.

Відзначає головний податківець регіону і характерний момент: найбільшу кількість новоспечених працевлаштованих показують сфери, які роками відносяться до ризикових, адже саме в них традиційно фіксувалась найбільша кількість порушень. Так, роздрібна торгівля – надіслала повідомлень щодо 3,4 тисячі найманих працівників. Сфера громадського харчування – 2,4 тисячі. Будівельники – щодо 1,5 тисячі найманих працівників.

«Якщо за результатами проведеного аналізу податкової звітності за жовтень п.р., по окремих суб’єктах буде простежуватися тенденція звільнення останнім днем місяця працівників, які були працевлаштовані протягом жовтня, ми будемо вживати до них, передбачені законодавством, заходи податкового контролю», - повідомляє Микола Рибаков.

Окрім цього, у якості суб’єктів господарювання зареєструвалися понад 6 тисяч громадян (6 210).

У фіскальній службі сподіваються, що спільними зусиллями вдасться оздоровити ринок праці, від цього виграють всі – і держава, і кожне підприємство, і кожен працівник.

Кампанія по легалізації найманої праці та боротьби з «конвертами» на Харківщині триває.