Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Харківщині податківці поділились досвідом з платниками на семінарі

09.11.2018 -

Досвідчені фахівці управління аудиту, податків і зборів з юридичних осіб, відділу боротьби з  відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління фіскальної служби області узяли участь у семінарі для платників податків.

Захід відбувся в рамках партнерства та співробітництва між Головним управлінням ДФС у Харківській області  та Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

Відкрила семінар Голова Ради Територіального відділення ВГО АППУ Марина  Вишневська, яка зокрема відзначила позитивний момент співпраці у такому важливому напрямку, як роз’яснювальна робота з платниками.

«Новації законодавства, нюанси в оподаткуванні та інша актуальна інформація з перших рук дуже важлива для представників бізнесу. Знання, отримані в ході семінарів, допомагають їм у веденні підприємницької діяльності, бути в курсі останніх змін тощо», - підкреслила Марина Вишневська.

Фахівці Територіальних органів ДФС у Харківській області розповіли учасникам семінару про нюанси оподаткування ПДВ, особливості застосування спрощеної системи, трансфертне ціноутворення, податок на нерухоме майно для юридичних осіб та інше.

«Ми завжди раді поділитися своїм досвідом та надати практичну допомогу платникам. Наша мета  - надавати сервісне обслуговування та співпрацювати з бізнесом», - відзначають фахівці ГУ ДФС у Харківській області. 

Наприкінці заходу відбулось обговорення проблемних питань оподаткування та надані  індивідуальні консультації платникам.