Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Харкові податкова міліція припинила діяльність підпільної АЗС

25.10.2018 -

Працівники податкової міліції Харківщини в рамках операції    «Акциз-2018», на виконання доручення Генеральної прокуратури України щодо виявлення та припинення порушень чинного законодавства у сфері виробництва та реалізації нафтопродуктів, 23.10.2018 року припинили незаконну діяльність АЗС та вилучили крупну партію пального.

Про це повідомляє начальник оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області Дмитро Сердюк.

36-річний харків’янин продавав дизельне пальне та бензин в одному з районів міста. Міні-заправка складалася з двох колонок та ємкостей для зберігання паливно-мастильних матеріалів.

Однак, налагоджуючи свій бізнес, чоловік не попіклувався про наявність ані державної реєстрації в якості суб’єкта підприємницької діяльності, ані ліцензії на право здійснення торгівлі підакцизними товарами.

«За даним фактом працівниками податкової міліції складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП, - розповідає Дмитро Сердюк, - з незаконного обігу вилучено 38,4 тонни дизельного пального та 19 тонн бензину марки А-95 загальною вартістю майже 2 млн. гривень, а також  обладнання на суму 560 тис. гривень».