Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податкова міліція виявила: за солодку продукцію розраховувались «конвертами»

12.10.2018 -

Співробітники податкової міліції Харківщини під процесуальним керівництвом прокуратури області вивели на чисту воду підприємство, яке протягом двох років сплачувало своїм робітниками зарплату  «у конвертах».

Про це повідомляє начальник оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області Дмитро Сердюк.

Одне з харківських підприємств, яке масово виробляє кондитерські  вироби (какао, шоколад та цукерки в асортименті), протягом 2016-2018 років використовувало працю робітників, виплачуючи їм грошову винагороду у вигляді заробітної плати в «конвертах». Окрім того, вказані працівники були позбавлені належних умов праці та соціального захисту.

В такий спосіб службові особи підприємства ухилилися від сплати податку на доходи фізичних осіб. Внаслідок таких дій до бюджету не надійшло 5 млн. грн.

Працівники слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС у Харківській області в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 172, ч. 3 ст. 212 КК Кримінального кодексу України, провели обшуки на території підприємства.

За результатами санкціонованого обшуку, проведеного в офісному приміщенні підприємства, вилучено докази злочинної діяльності, зокрема документацію, чорнові записи та більше 870 тис. грн. готівкою, на які в подальшому судом накладено арешт.