Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про здійснення підприємницької діяльності та легальну заробітну плату майбутнім підприємцям

11.10.2018 -

Для фахівців Головного управління ДФС у Харківської області кожна зустріч у консалтинговому центрі Харківського міського центру зайнятості – це взаємно корисний обмін інформацією.

Податківці не тільки діляться з відвідувачами центру зайнятості знаннями щодо правил здійснення господарської діяльності, а й дізнаються у них про ті проблемні питання, які можуть виникнути в процесі її здійснення та можуть викликати необхідність удосконалення податкового законодавства.   

Запрошені на семінар тимчасово безробітні вже мають ідеї щодо започаткування власної справи, проте їм не завжди вистачає знань, зокрема податкових. Тож потенційних підприємців ознайомили з основами оподаткування доходів фізичних осіб, зокрема, у разі здійснення ними підприємницької діяльності. Майбутні підприємці дізналися про вимоги щодо такої діяльності за спрощеною системою оподаткування : умови, ставки, нарахування та сплата податку, звітність. Зацікавленість також викликали особливості  обліку доходів та витрат у разі, якщо підприємець працює за загальною системою оподаткування.

Насамкінець податківці закцентували увагу майбутніх підприємців на необхідності легального оформлення найманих працівників у разі, якщо вони будуть використовувати працю останніх. Також пояснили переваги легальної заробітної плати для найманих працівників та роботодавців і поінформували, що за порушення вимог трудового законодавства передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій.

Присутні на заході розповіли, що  вони мають наміри, зокрема, працювати в сфері ІТ-індустрії, надавати перукарські послуги та послуги з ремонту одягу.  Кожен мав свої питання щодо особливостей здійснення їх підприємницької діяльності та  отримав  на них вичерпні відповіді.