Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники акцизного податку Харківщини поповнили місцевий бюджет на 220,0 мільйонів гривень

10.10.2018 -

В Головному управлінні фіскальної служби  Харківської  області проінформували, що саме така сума акцизу надійшла  до місцевої скарбниці за 9 місяців 2018 року.

При цьому очікуваний показник за січень –  вересень 2018 року складав 196,4 млн.грн., тож його виконано на 112,0 %. До місцевого бюджету додатково зібрано 23,6 млн. грн.

Крім того, в ГУ ДФС у Харківській області розповіли про вжиті заходи  щодо детінізації ринку підакцизних товарів. На виконання зазначених заходів та з метою скорочення тіньового обігу підакцизних товарів протягом січня-вересня 2018 року проведено 565 перевірок суб'єктів роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Найбільш поширеними випадками порушень, виявлених в ході зазначених перевірок, є  торгівля підакцизними товарами у невстановлених місцях (255 випадків), недотримання мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої ( 164), порушення максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби (63), відсутність прибуткових документів на підакцизні товари та невидача касових чеків (61), безліцензійна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами (42) тощо.

За результатами розгляду матеріалів зазначених перевірок до суб'єктів господарювання застосовані фінансові санкції на загальну суму 6,3 млн. грн., надходження до бюджету склали 4,2 млн.грн.