Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Східне управління фіскальної служби вийшло на роз’яснювальний рейд з легалізації праці

10.10.2018 -

Днями фахівці Східного управління ГУ ДФС у Харківській області провели роз’яснювальну роботу з працівниками мебельного центру  біля станції метро «Палац спорту».

Податківці спілкувалися з робітниками, інформували про переваги легального працевлаштування. Звернули увагу, що одержуючи зарплату в «конверті» працівник позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому, а також гарантованого права на працю, соціальне та пенсійне забезпечення.

«Лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії. Працівник, який отримує зарплату в “конверті” офіційно вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно:– він не буде одержувати пенсію по віку;– його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій;– у нього немає права на відпустку, права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю, права не працювати у вихідний та святковий день, права на охорону праці, права на соціальне страхування», - відначають у фіскальному відомстві.