Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податківці підвищують рівень обізнаності експортерів Харківщини на семінарі

14.09.2018 -

На Харківщині продовжується проект, започаткований Харківською обласною державною адміністрацією, «Абетка експортера 2018», в якому беруть участь представники Головного управління ДФС у Харківській області та Харківської митниці ДФС.

Відбувся черговий семінар для представників малого та середнього бізнесу регіону та фізичних осіб-підприємців «Регіональна Конвенція Пан-Євро-Мед: нові можливості для експортерів Харківщини. Зміни трансфертного ціноутворення у 2018 році». Спікерами заходу також виступили провідні фахівці ГУ ДФС у Харківській області, Харківської митниці ДФС  та Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС та

В ході семінару начальник відділу трансфертного ціноутворення управління аудиту ГУ ДФС у Харківській області Володимир Кобзєв повідомив учасникам про зміни нормативної бази стосовно трансфертного ціноутворення у 2018 році в Україні. А начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення та фінансових операцій Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС Марина Красножон поінформувала присутніх про критерії визначення контрольованої операції відповідно до норм Податкового кодексу України та про розрахунок ціни контрольованої операції за принципом «витягнутої руки».

Також, начальник відділу митно-тарифного регулювання Харківської митниці ДФС Дмитро Синельніков ознайомив експортерів - початківців з алгоритмом дій для отримання в структурних підрозділах митниці сертифікату EUR.1.

Наприкінці заходу всі учасники семінару отримали відповіді та поради стосовно ведення експортних операцій.