Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податківці на ринках роз’яснюють переваги офіційного працевлаштування

13.09.2018 -

До роз’яснювальної кампанії з легалізації трудових відносин, яку проводить фіскальна служба Харківщини, долучилися фахівці  Східної ОДПІ м. Харкова.  Під назвою «Легальна зарплата - гідна пенсія» відбувся  флешмоб на ринках Харківщини.

Податківці поспілкувалися з місцевими підприємцями та покупцями на тему легалізації заробітної плати. Роз’яснили громадянам, що лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії. Звернули увагу присутніх, що одержуючи зарплату в «конверті» працівник позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому, а також гарантованого права на працю, соціальне та пенсійне забезпечення.

Працівник, який отримує зарплату в “конверті” офіційно вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно:– він не буде одержувати пенсію по віку;– його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій;– у нього немає права на відпустку, права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю, права не працювати у вихідний та святковий день, права на охорону праці, права на соціальне страхування.

У ході живого спілкування податківці роздали  громадянам тематичні інформаційні буклети на тему: «Ні зарплаті в конвертах!»