Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівці фіскальної служби – спікери семінару

12.09.2018 -

Відбувся семінар для представників Харківської обласної профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг і Об’єднання підприємців «Торгова єдність». У якості спікерів заходу виступили фахівці Головного управління фіскальної служби області.

Заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС області Вячеслав Даценко ознайомив учасників семінару з новими змінами в адмініструванні ЄСВ.

Так, Наказом Мінфіну від 18.05.2018 № 511 внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Звітність за новими формами подаватимуть платники єдиного внеску, починаючи з 1 вересня 2018 року, тобто за звітні періоди, починаючи з серпня 2018 року.

При цьому правила формування і подання Звіту не змінилися. Звіт подають страхувальники або відповідальні особи страхувальника за основним місцем взяття на облік як платника єдиного внеску.

Легалізація трудових відносин та заробітної плати - ще одне питання, на якому зосередили увагу податківці. Начальник управління комунікацій Яна Чуб розповіла присутнім про негативні наслідки виплати заробітної плати у «конвертах» та про результати вжитих заходів з легалізації робочих місць.

Також учасникам семінару повідомили про початок реалізації експериментального проекту ДФС щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій. Розповіли про основні переваги інноваційної системи та її можливості.

Наприкінці заходу фахівці відповіли на запитання присутніх та надали практичні поради з питань оподаткування.