Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Операція «Акциз»: на Харківщині викрито чергових порушників

10.08.2018 -

Працівники податкової міліції Харківщини в рамках операції «Акциз-2018» виявили чергові факти незаконного зберігання та реалізації тютюнових виробів та незаконно ввезених на митну територію України елітних лікеро-горілчаних виробів у торгових приміщеннях одного з ринків м.Харкова та через мережу Інтернет. Про це розповідає начальник оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області Дмитро Сердюк.

Так, 21-річний харків’янин налагодив продаж тютюну для кальяну без державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності та наявності ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

«За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП, - зазначає Дмитро Сердюк, - з незаконного обігу вилучено тютюн для кальяну в кількості 970 пачок різних об’ємів та виробників на суму майже 700 тис. грн.»

Крім того, співробітниками податкової міліції встановлено 24-річну харків’янку, яка здійснювала реалізацію незаконно ввезених  елітних лікеро-горілчаних виробів іноземного виробництва, на яких немає належним чином розміщених марок акцизного податку встановленого зразку України та без ліцензії на право здійснення торгівлі підакцизними товарами.

«За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП, - зазначає Дмитро Сердюк, - з незаконного обігу вилучено лікеро-горілчані вироби в кількості 233 пляшки на суму майже 165 тис. грн.»