Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Починаючим бізнесменам допомагають податківці

11.07.2018 -

В черговий раз завітали фахівці Головного управління фіскальної служби області до Консалтингового центру Харківського міського центру зайнятості. Мета – провести індивідуальні консультації для платників податків – тих, хто планує започаткувати власну справу.

Серед присутніх – майбутні власники салону краси, центру дитячого розвитку,  фірми по розробці сайтів, домашнього виробництва власних кондитерських виробів. Податківці розповіли їм про системи оподаткування, проінформували про ставки податків та терміни, в які доведеться звітувати. Корисною стала й інформація щодо Центрів обслуговування, місць їх розташування, графіку роботи. Ознайомили присутніх і з електронними сервісами, які пропонує сьогодні для зручності своїм платникам Державна фіскальна служба України. Зокрема серед останніх ноу-хау –створення Системи e-Receipt. Нова інформаційна система реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій передбачатиме оnline реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони), без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Нова система визвала неабиякий інтерес у присутніх. Це зручно не тільки для майбутніх бізнесменів, але й їх покупців. Оскільки підприємці економлять на придбанні касового апарату (замість нього смартфон або планшет), а покупці отримують чек,  який захищає їх права споживача.

ГУ ДФС у Харківській області