Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Операція «Акциз» на Харківщині: податкова міліція виявила контрафактний тютюн на 700 тисяч гривень

26.06.2018 -

Працівники податкової міліції регіону в рамках операції «Акциз-2018» та в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого  ч.2 ст 204  Кримінального кодексу України, виявили черговий факт зберігання незаконно виготовлених контрафактних тютюнових виробів без марок акцизного податку.

Про це повідомляє перший заступник начальника оперативного управління  ГУ ДФС у Харківській області Володимир Вовк.

Напередодні в ході проведення оперативно-слідчих заходів було встановлено, що група осіб, на території міста Харкова, з використанням логістичних компаній здійснювала незаконне транспортування для подальшого збуту контрафактних тютюнових виробів без марок акцизного податку. В подальшому цигарки планувалося реалізовувати через роздрібну мережу м.Харкова та мережу Інтернет .

За результатами обшуку приміщень, в яких зберігалася незаконно виготовлена продукція, було вилучено тютюнові вироби відомих торгових марок, не марковані марками акцизного податку України, загальною вартістю майже 700 тис. грн.

На теперішній час проводяться заходи щодо встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності, каналів надходження на територію Харківської області контрафактних тютюнових виробів, місць зберігання та реалізації, а також готується  клопотання до суду щодо арешту вилученого майна.