Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова міліція Харківщини вилучила контрафактного тютюну на майже 3 мільйони гривень

19.06.2018 -

Працівники податкової міліції Харківщини в рамках операції «Акциз-2018» та в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 204, ч.2 ст.204, ч.3 ст. 204  Кримінального кодексу України, виявили факт зберігання незаконно виготовлених контрафактних тютюнових виробів, без марок акцизного податку.

Про це повідомляє перший заступник начальника оперативного управління  ГУ ДФС у Харківській області Володимир Вовк.

Напередодні в ході проведення оперативно-слідчих заходів було встановлено, що 46-річний харків’янин на території м.Харкова здійснював зберігання та реалізацію незаконно виготовлених контрафактних тютюнових виробів, без марок акцизного податку.

Незаконно виготовлені тютюнові вироби громадянин реалізовував через роздрібну мережу м. Харкова та області,  мережу Інтернет та доставляв через  кур’єрські служби доставки вантажів по всій території України.

Співробітниками податкової міліції з урахуванням отриманої інформації про наявність на складах значної кількості контрафактної продукції та згідно ухвал суду,  проведено обшуки складських приміщень за адресами зберігання тютюнових виробів.

В ході проведених заходів з незаконного обігу  вилучено тютюнові вироби в асортименті  в кількості 99500 пачок орієнтовною вартістю   2985,0 тис.грн., грошові кошти 11 тис. доларів США.

На теперішній час проводяться заходи по встановленню осіб причетних до протиправної діяльності, каналів надходження на територію Харківської області контрафактних тютюнових виробів, місць зберігання та реалізації, а також готується  клопотання до суду щодо арешту вилученого майна.