Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Керівник фіскальної служби Харківщини Микола Рибаков про наповнення місцевих бюджетів під час засідання Асоціації місцевого самоврядування

14.06.2018 -

«Місцеві податки та збори – це основа фінансової стабільності та розвитку територіальних громад, а наповнення місцевих бюджетів – пріоритетний напрямок роботи фіскальної служби», - відзначив начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков під час засідання Асоціації  місцевого самоврядування.

Засідання, на яке зібралися керівники органів місцевого самоврядування Харківщини, відбулось сьогодні у селищі Рогань Харківського району. На порядок денний для обговорення було винесено багато важливих для регіону  питань. Серед них, розвиток газодобування, медична реформа, нові можливості для громадян, які дає децентралізація.

Окремим питанням було розглянуто ефективне планування місцевих зборів і податків. Так, під час доповіді, очільник фіскальної служби повідомив, що не дивлячись на непрості економічні умови, Харківська область займає лідируючу позицію в міжрегіональному рейтингу наповнення місцевих бюджетів. Протягом останніх років фіскальна служба  забезпечує дохідну частину місцевих  бюджетів з випережаючими темпами. За підсумками п’яти місяців поточного року, надходження в місцеві скарбниці зросли на 30 відсотків у зрівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали 5 617,0 млн. гривень.

Показники, затверджені місцевими радами, (по податках і зборах, контроль за якими покладено на Головне управління)  в сумі 5 328,6 млн. грн. виконано на 105,4 відсотки  (+ 288,4 млн. грн).

Водночас Микола Рибаков наголосив на важливості тісної взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань повноти адміністрування та сплати податків.  І найбільш ефективним, на думку посадовця, є проведення спільних заходів, розробка механізмів  застовування податкових пільг, визначення оптимальних розмірів ставок та місцевих податків і зборів. Також податківець підкреслив актуальність  проведення засідань постійних комісій при райдержадміністраціях з питань дотримання роботодавцями регіону трудового законодавства. Микола Рибаков зазначив, що спільними зусиллями та консолідованою працею буде досягнута головна мета – стабільний економічний розвиток Харківщини.