Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податкова грамотність – одна із складових успішного бізнесу

13.06.2018 -

На цьому наголошують податківці під час зустрічей з майбутніми підприємцями у Харківському міському центрі  зайнятості.

Фахівці Головного управління ДФС у Харківській області завжди охоче діляться інформацією з питань оподаткування з тими, хто її потребує.  Запрошені на семінар тимчасово безробітні в основному вже мають ідеї що започаткування власної справи, проте їм не завжди вистачає знань, зокрема податкових. Тож для них такі зустрічі дуже важливі, адже отримані податкові знання допоможуть їм ефективно працювати та уникнути штрафних санкцій.

Цього разу потенційних підприємців ознайомили з основами оподаткування доходів фізичних осіб, зокрема, у разі здійснення ними підприємницької діяльності. Майбутні підприємці дізналися про вимоги щодо такої діяльності за спрощеною системою оподаткування : умови, ставки, нарахування та сплата податку, облік та звітність. Цікавими для присутніх були особливості  обліку доходів і витрат, а також алгоритм визначення чистого доходу та податкового зобов’язання з такого доходу  у разі, якщо підприємець працює за загальною системою оподаткування.

Насамкінець податківці закцентували увагу потенційних підприємців на тій практичній допомозі, яку вони можуть отримати, зареєструвашись в електронному кабінеті платника податків ДФС України.

Серед відвідувачів консалтингового центру, які взяли участь в заході, майбутні репетитори, перукарі та представники туристичного бізнесу.  Кожен з них мав можливість поставити запитання щодо особливостей здійснення їх підприємницької діяльності та  отримати  на них вичерпні відповіді.