Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

День відкритих дверей у вишиванках

17.05.2018 -

У фіскальній службі Харківської області відкрили двері для гостей – студентів Харківського інституту фінансів. День відкритих дверей співпав з Днем вишиванки, тож і приймаюча сторона – податківці, і відвідувачі – юнаки та дівчата, були вдягнуті у національний одяг.

Начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков зустрів гостей, розповів про службу, ознайомив з роботою підрозділів  та запросив до себе в кабінет. Хлопці та дівчата мали можливість поспілкуватися з головним податківцем регіону, на власні очі побачити як працює керівник фіскальної служби. Микола Рибаков запросив майбутніх фінансистів та економістів на роботу, відзначив що фіскальна служба потребує молодих, талановитих, патріотичних співробітників.

«Наша країна змінюється, змінюється і наша служба. Вчиться, отримуйте належні знання, приходьте до нас працювати, і я впевнений, ви будете справжніми фахівцями та гідними  громадянами нашої країни», - звернувся до студенства керівник фіскального відомства.