Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Як працювати підприємцям-початківцям в рамках податкового законодавства

16.05.2018 -

Відбулась чергова зустріч податківців у консалтинговому центрі Харківського міського центру зайнятості з починаючими підприємцями. Запрошені на семінар тимчасово безробітні вже мають ідеї щодо започаткування власної справи, проте їм не завжди вистачає знань, зокрема податкових. От тут якраз і знадобиться інформація, якою фахівці ГУ ДФС завжди охоче діляться з тими, хто їх потребує.

Тож потенційних підприємців ознайомили з основами оподаткування доходів фізичних осіб, зокрема, у разі здійснення ними підприємницької діяльності. Майбутні підприємці дізналися про вимоги щодо такої діяльності за спрощеною системою оподаткування : умови, ставки, нарахування та сплата податку, звітність. Зацікавленість також викликали особливості  обліку доходів та витрат у разі, якщо підприємець працює за загальною системою оподаткування.

Насамкінець податківці закцентували увагу потенційних підприємців на тій практичній допомозі, яку вони можуть отримати, зареєструвашись в електронному кабінеті платника податків ДФС України.

Деякі майбутні суб’єкти господарювання, що були присутні на заході, розповіли, що  вони мають наміри, зокрема, працювати в сфері ІТ-індустрії, надавати косметологічні послуги та послуги у сфері дозвілля.  Кожен мав свої питання щодо особливостей здійснення їх підприємницької діяльності та  отримав  на них вичерпні відповіді.