Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Харківська митниця ДФС про збільшення оформлень за принципом «єдиного вікна»

15.05.2018 -

В Харківській митниці проінформували про митне оформлення товарів і транспортних засобів за принципом «єдиного вікна». Так, кожного місяця збільшується відносна кількість митних декларацій, оформлених за принципом «єдиного вікна».

Якщо у січні відносна кількість оформлених заявок склала 26 %, то вже у лютому – 71%, березні – 75%, квітні – 81%.

Це обумовлюється прискоренням зовнішньоекономічних операцій – за рахунок того, що у контролюючих органів є всього 4 години на прийняття рішення щодо здійснення відповідного виду контролю. Якщо рішення впродовж 4 годин не приймається, застосовується принцип "мовчазної згоди". Система автоматично формує рішення щодо здійснення відповідного виду державного контролю.

Нагадаємо, що «єдине вікно» – це єдина електронна система обміну даними, яка працює з 01.02.2018. 

З 4 травня 2018 року для всіх суб’єктів господарювання, контролюючих органів та митниць ДФС розпочався новий етап реалізації принципу «єдиного вікна». Відтепер виконання митних формальностей, пов’язаних із декларуванням товарів, митним та іншими державними видами контролю товарів із застосуванням принципу «єдиного вікна» є обов’язковим в усіх місцях митного оформлення.