Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про реформи, інновації та міжнародні тренди йшлося на ІІІ Інвестиційному форумі у Харкові

12.04.2018 -

У роботі Форуму взяли участь народні депутати України, очільники Харківської обласної адміністрації, Офісу великих платників податків ДФС України та ГУ ДФС у Харківській області, представники бізнесу та громадських об’єднань. Серед запрошених також були відомі міжнародні експерти та іноземні інвестори.

Під час заходу розглядались питання досягнення економічного росту на прикладі  європейських країн та Сполучених Штатів Америки, підтримки підприємництва як стимулу розвитку економіки. Досвідом інноваційних впроваджень поділився почесний гість сенатор Штату Канзас США Кріс Стайнегер.

Питання застосування норм податкового законодавства в Україні, як інструменту поліпшення інвестиційного клімату, розглядалося під час Другої Панельної дискусії.  Начальник Офісу великих платників податків ДФС України Євген Бамбізов презентував розроблену концепцію індивідуального комплексного обслуговування великих платників податків. Як повідомив посадовець, зазначені новації сприятимуть зростанню рівня обслуговування великих підприємств, покращенню бізнес-клімату в країні та залученню нових інвесторів.

З роботою  Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України присутніх ознайомили народні депутати Олександр Кірш та Михайло Кобцев.

Керівник Головного управління ДФС у Харківській області Микола Рибаков виступив із доповіддю в дискусії «Діалог влади і бізнесу щодо підвищення рівня захисту прав інвесторів».

«Служба докладає багато зусиль щодо покращення рівня обслуговування платників податків та  взаємодії з бізнес середовищем. Підприємці повинні працювати в рівних конкурентоспроможних умовах, дотримуючись всіх вимог податкового законодавства», - зазначив Микола Рибаков. Також керівник відповів на всі практичні запитання представників компаній та запевнив їх у продовженні конструктивного діалогу та співпраці.

Організатори Форуму подякували всім учасникам за активну громадянську позицію та відкритий діалог між представниками влади та бізнесу.