Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкові знання в бібліотеці – новий освітній проект від податківців

26.03.2018 -

Як зацікавити дітей історією податків та сучасною системою оподаткування. Для цього фахівці Головного управління фіскальної служби регіону сумісно з Харківською обласною бібліотекою для дітей започаткували іноваційний проект «Податкова абетка». Головна мета - освітня підтримка дітей щодо інформування базових понять, принципів і цілей оподаткування, ведення підприємницької діяльності. 

Проект відразу втілили в дію. Учні 6 класів  школи № 36 м. Харкова завітали до бібліотеки, де відбулась перша лекція. Податківці ознайомили дітлахів із історією створення податкової системи України, від давнини до сучасності. Нова інформація викликала запитання у юних слухачів.

Зацікавилися вони податками, які сплачували наші предки, та відразу й спитали, чи є такі податки у сучасному світі. А найдопитливіші  навіть задавали практичні питання. Наприклад, як сплатити податок на нерухомість та  земельний податок. Тож сподіваємося, що перші отримані податкові знання стануть у нагоді не тільки дітворі, але й батькам!

Освітня робота триває.