Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Керівник фіскальної служби Харківщини Микола Рибаков конструктивно про дотримання законодавства при виплаті заробітної плати

13.03.2018 -

Начальник ГУ ДФС у Харківській області узяв участь у розширеному засіданні колегії ХОДА та представників органів влади регіону. Центральним питанням колегії стало питання своєчасної виплати зарплат та ліквідації боргів підприємств області перед своїми працівниками.

«Найгострішим питанням для місцевих бюджетів є прозорість та повнота розрахунків у сфері трудових відносин», - наголошує Микола Рибаков.

Податківець відзначає, що фахівцями фіскальної служби Харківської області розроблено та систематично вживається комплекс заходів стосовно скорочення заборгованості по заробітній платі. Це і роз’яснювальна робота, і спільні наради з представниками ХОДА та підприємств – боржників, і проведення тематичних перевірок.

Один з найефективніших заходів - це сумісна робота з органами місцевого самоврядування. Щомісячно проводяться засідання комісій та «круглі столи» спільно з представниками райдержадміністрацій та керівництвом підприємств - боржників, як в обласній адміністрації, так і виїзні по районах.

Крім того, повідомляє керівник, фіскальною службою Харківської області протягом 2017 року проведено документальні перевірки 19 підприємств - боржників (6 державних, 5 комунальних, 8 інше право власності), до бюджету донараховано 55,5 млн.грн. (по державних підприємствах 8,1 млн.грн., по комунальних – 18,6 млн.грн., по інших – 26,7 млн.грн.).

Микола Рибаков наголошує, що робота триває. Адже підвищення рівня оплати праці в регіоні та зменшення боргів із виплати заробітної плати забезпечить належне наповнення, як місцевих бюджетів, так і соціальних фондів. Що в свою чергу  буде сприяти підвищенню соціального рівня населення Харківщини.