Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Майже 2 мільярди гривень перерахувала Харківська митниця ДФС до Держбюджету України

13.03.2018 -

З початку року Харківська митниця ДФС перерахувала до Державного бюджету 1 мільярд 883 мільйони гривень, що на 2 % або на 31 мільйон гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За січень-лютий митницею оформлено 16 285 митних декларації, з них 99,98% - електронні митні декларації.

Через митний кордон України пропущено 5 518 тисяч тонн вантажів, 338 тисяч транспортних засобів та понад 698 тисяч громадян.

З початку року митницею заведено 371 справу про порушення митних правил, що на 189 справ більше, ніж за аналогічний період минулого року. Митницею розглянуто 320 справ про порушення митних правил, за якими накладено штрафів на суму 4 мільйони 278 тисяч гривень, стягнуто штрафів на суму 1 мільйон 50 тисяч гривень.

Спостерігається позитивна динаміка використання технології «єдиного вікна» при митному оформленні товарів. Відносна кількість митних декларацій, оформлених за принципом «єдиного вікна» у лютому склала 71%.

В лютому поточного року керівництвом Харківської митниці ДФС проведено низку спільних нарад з питань роботи «єдиного вікна» та підведення початкових підсумків митного оформлення товарів із застосуванням принципу «єдиного вікна». Участь в нарадах брали керівники контролюючих органів, які здійснюють державний контроль при митному оформленні, представники бізнесу, зокрема, члени Харківського офісу Європейської Бізнес Асоціації, а також представники Громадської ради при ГУ ДФС у Харківській області.