Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відбувся семінар з питань оподаткування неприбуткових організацій

12.03.2018 -

Фахівці Головного управління фіскальної служби регіону продовжують роз’яснювальну роботу серед платників податків. На цей раз головною темою семінару стали актуальні питання оподаткування неприбуткових організацій.

Серед учасників – представники інститутів громадянського суспільства Харківщини, благодійні організації, представники Громадських  рад  при ХОДА та ГУ ДФС у Харківській області.

Податківці проінформували присутніх щодо основних вимог до установчих документів організацій,  які включаються до Реєстру неприбуткових установ та організацій. Розповіли про порядок та форми  звітування такими організаціями. Які строки звітування, передбачені саме для неприбуткових організацій,  в якій електронній чи паперовій формі неприбуткові організації повинні звітувати, та яка передбачена відповідальність за неподання та несвоєчасне подання звітів.

Крім того, співробітники фіскальної служби відповідали і на індивідуальні запитання учасників семінару. Зокрема, щодо оподаткування заробітної плати керівництву організацій та відповідного звітування.

На усі запитання присутні отримали повну та кваліфіковану відповідь. Роз’яснювальна робота триває.