Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Активне жіноцтво Харківщини про співпрацю в cфері оподаткування

07.03.2018 -

Напередодні свята 8 березня у фіскальній службі Харківської області зустрілися представниці жіночого складу Громадської ради при ГУ ДФС області та податкового відомства регіону.

Активна життєва позиція, громадський погляд на речі, патріотизм, і при цьому жіночність – усі ці риси є спільними для учасниць зустрічі. Обговорили багато важливих речей, затронули і гострі суспільні теми, і не забули про жіноче свято. А отже,  як без обговорення цікавих подій та приємних вражень.  Спілкування вийшло теплим, невимушеним та неформальним.

Учасниці зустрічі висловили думку, що наразі в нашому середовищі дуже багато тривожних подій. Потрібні позитивні моменти. Крім того, визначним є факт про необхідність дотримання приципу гендерної рівності. Адже це один з найважливіших аспектів життя в демократичних країнах, де жінки і чоловіки отримують  рівні можливості і обов’язки  в різних сферах життя. А жінкам притамані миролюбивість, спокій, стабільність, що наразі конче потрібні нашому суспільству. Представниці жіночої статі повинні займати суспільно значиму позицію  на усіх гілках  нашого соціому.

Вітаємо усіх жінок з наступаючим святом 8 березня! Здоров’я, любові, краси та звісно ж надійних чоловіків поруч.

ГУ ДФС у Харківській області